המלצת לקוחות

שבוע טוב! תודה!

בוודאי שאקנה עוד דברים בעתיד - במיוחד מזוזות. בעזרת ה' אספר לחברים שלי על החברה שלך. תראה את התמונה שלי עם התפילין שלי!

ברנדון שטרן - ספרינגפילד - ניו ג'רסי

מתניה שלום רב,

אנו רוצים להודות לך מקרב לב  על תשומת הלב וההשקעה שלך בסדנת התפילין שעשית ליהונתן. הגישה שלך לנושא וצורת הקשר הישירה שלך בגובה העיניים עם נערים בגיל בר מצווה ייחודית ומרגשת.
יהונתן הגיע לסדנת התפילין שלך בידיעה מינימלית בלבד על כל נושא התפילין, על המשמעות ועל מה זה בכלל תפילין, ויצא מהסדנה עם הרבה ידע, והכי חשוב עם קשר קרוב לנושא.
יהונתן דיבר איתנו מיוזמתו על הסדנה שעבר אצלך על כך שבזכות הסדנה הוא מקשיב יותר טוב בשיעורים ומרגיש שנטעת בו את הרצון להתקרב יותר לנושא, ושהוא יזכור את הסדנה הייחודית הזו כל חייו. עצם ההשתתפות של יהונתן בחלק מהכנת התפילין שלו עצמו, וזה שהוא קורא את הפרשיות שלו ורואה אותן מוכנסות לתוך התפילין שהוא יודע שילוו אותו כל חייו, מרגשים גם אותנו כהוריו.

תודה מקרב לב ויישר כוח,

מיכל, עופר ויהונתן ברגמן - מודיעין

לרב מתניה בן גדליה שלום,

חזרנו מאד נרגשים ומועשרים לאחר הכנסת הפרשיות לתוך התפילין!
אין ספק שהנחת התפילין לאחר חוויה ולימוד שכאלה, תהיה מיוחדת ועמוקה יותר. לדביר, ב"ה זה ייתן את הרושם כבר מהתחלת קיום המצווה, ואילו לי, שלא קיבלתי העשרה שכזו לפני הנחת התפילין הראשונה שלי, זה נתן שוב חיזוק ואפשרות ל"רענון" המצווה וכוונותיה.

ניכר היה שהדברים יוצאים מן הלב ובשל כך גם נכנסו אל הלב והכול בטוב טעם, נעימות ובשפה שמותאמת ומובנת בגובה העיניים. אנחנו מודים לך ומאחלים לך המשך עשייה ברוכה ושתוכל להמשיך ללמוד וללמד ולשדרג את מצוות התפילין לכמה שיותר אנשים!

בברכה,

דוד ודביר שלר

כ''ה סיוון תשע''ג
לכבוד הרב מתניה יוסף בן גדליה
לכבוד הרב שלום רב.

שמחתי להכיר אדם שעושה תפילין מתוך הרגשת שליחות, ונותן את כולו בכל זוג תפילין מחדש. אדם שאפשר לקנות ממנו תפילין ולהיות רגוע באמת. תודה על ההתחשבות הרבה והמסורה לבקשותיי, על הדקדקנות והמקצועיות בהכנת התפילין.

תודה על ההוגנות והיושר האמיתי העומדים לרגליך. ירבו סופרים כמותך בישראל.

בברכה ותודה

ליאור ברוך בוגרדי - עכו

בכל שאלה ובקשה השאירו פרטיכם: