אודות

מתניה - תפילין הר חברון

מתניה - תפילין הר חברון הוקמה על ידי הרב מתניה בן-גדליה - סופר מומחה בעל נסיון של למעלה משלושים שנים, על מנת לאפשר לכם לרכוש ספרי תורה, תפילין, מזוזות, ושאר תשמישי קדושה כשרים ומהודרים ברגיעה, בלב שקט ובוטח. עם לקוחותינו נמנים רבני קהילות וראשי ישיבות וכוללים, חברות ואנשים פרטיים, מוסדות, מועצות ומפעלים. 

לכל מוצרי הסת''ם של מתניה יש אחריות מתמדת על כל פגם או פסול שמקורם בייצור או בכתיבה. עם מסירת התפילין תקבלו לידכם תעודת אחריות על התפילין, ועל גבה של כל מזוזה מודבקת מדבקה המעידה על רכישתה אצלינו ומשמשת כתעודת אחריות.

 • משלוחים כרגיל גם בימי הקורונה

  ניתן לערוך סדנאות תפילין בזום

 • חדש: סדנאות תפילין בזום

  אתם בבית וגם סבא וסבתא משתתפים

 • אחריות שאינה מוגבלת בזמן

  לכל מוצרי הסת''ם ניתנת אחריות מתמדת לכל פגם או פסול שמקורו בייצור

 • הכשר מהודר!

  לכל מוצרי הסת''ם הכשר מהודר של הרה''ג דוב ליאור שליט''א

 • מפרט הלכתי שקוף וברור

 • סדנאות חוויתיות וייחודיות לילדים ולהורים

לתפילין שלך יש כתובת!

כשרות והידור

תפילין הר חברון נמצאת תחת פיקוחו ההלכתי של הרה''ג דוב ליאור אשר נתן לה את המלצתו ואת תעודת ההכשר, וכל מערכת כתיבת הסת''ם וייצור התפילין פועלת על פי הנחיותיו ההלכתיות. על פי הנחיות אלו, מעסיק הרב מתניה בן-גדליה את טובי סופרי הסת''ם מתוך שימת לב יתירה ליושרתם ולבקיאותם בהלכה. לכולם כתב קבלה לסופרות מגוף מוסמך כדוגמת משמרת סת''ם או כתב קבלה ממו''ץ מוכר, וכולם מקדישים חלק נכבד מיומם ללימוד תורה איכותי ולעבודת ה'. כל פרשיות התפילין עוברות הגהה מדוקדקת באופן אישי על ידי הרב מתניה בן גדליה ועל ידי מגיה מוסמך נוסף. במקביל עוברות הפרשיות גם הגהה ממוחשבת ואיכותית.

את בתי התפילין מכינים צוותים של בעלי מקצוע מעולים תוך הקפדה מרבית על כשרותם והידורם, וכל בית ובית עובר את בדיקתו האישית של הרב מתניה בן גדליה.
מוצרי הסת"ם שמשווקים על ידי "מתניה" מיוצרים מהחומרים המשובחים ביותר ועוברים הגהה מדוקדקת, בקרת כשרות ובקרת איכות קפדנית, ולהם אחריות מתמדת על כל פגם שמקורו בייצור. כל זאת כדי לאפשר לכם לרכוש ספרי תורה, תפילין , מזוזות , ומגילות כשרים ומהודרים מתוך תחושה של רגיעה וביטחון.מפרט הלכתי שקוף וברור

כידוע, הלכות תפילין הן סבוכות, ומעטים הם האנשים שבקיאים בהם. מתניה מתייחד בניסיון להעמיד לפני הלקוח מפרט הלכתי ברור ושקוף, ולתת לו בסבלנות את מלוא המידע המקצועי וההלכתי, כדי שיוכל לקבל את ההחלטה על רמת ההידור של התפילין שבהן הוא חפץ, מתוך הבנה והכרה.

 

מנהגים ועדות

ניתן לרכוש אצל מתניה באופן זמין ושוטף תפילין ומזוזות על פני מנהגי עדות ישראל השונות, בכתב ספרדי, ובכתב אשכנזי (בית יוסף ואר''י הקדוש). כמו כן ניתן לרכוש מוצרי סת''ם על פי מנהגים מקובלים פחות כדוגמת כתב האדמו''ר הזקן וכדומה.סדנאות, הרצאות והדרכה בתחומי הסת"ם

אחת מהמשימות החשובות שלקחנו על עצמנו היא הפצת הידע של תחום הסת''ם.  לפיכך אנחנו מציעים סדנאות והרצאות לכל שכבות האוכלוסייה ולכל הגילאים, ובמיוחד לנערי בר המצווה שלהם אנחנו מכינים את התפילין. כל מי שרוכש אצלנו תפילין. מוזמן למשרדנו לסדנה חינמית שבה אנחנו לומדים על מצוות התפילין מתוך הפרשיות עצמן שאותן הוא עתיד להניח במהלך חייו, ללמוד כיצד מכינים את בתי התפילין, ולהיות נוכח בהכנסת הפרשיות לתוך הבתים. 

כמו כן, אנחנו מעבירים סדנאות לילדי גנים ובתי ספר יסודיים, הרצאות על תפילין לתלמידי כיתות ז', והדרכה הלכתית בתחום הסת"ם לתלמידי ישיבות ואברכים בדרכם ללימודי רבנות ופסיקת הלכה. מתוך השליחות הזו גם העלינו לרשת סדרת סרטונים חינמית שמדריכה את הלקוחות איך לקנות תפילין בבטחה וברגיעה כדי למצוא את דרכם בשוק התפילין הפרוץ.

בכל שאלה ובקשה השאירו פרטיכם:

  WhatsApp Skip to content